.

U nás sa budete cítiť ako doma

Prístav sa nachádza v blízkosti rodinného Wellness Hotela Patince****, ktorý je ideálnym miestom na relax a zážitky počas celého roka. 

Wellness Hotel Patince**** je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo aj dušu. Ponúkame Vám nielen odborníkmi zostavené pobyty a služby, ale aj osobitný prístup ku každému klientovi podľa individuálnych želaní. Tím našich odborníkov sa bude o Vás starať a rozmaznávať Vás tak, aby ste sa tu cítili čo najpríjemnejšie. Tým sa pobyt vo Wellness Hoteli Patince stane pre Vás zážitkom z oddychu, za ktorým sa k nám budete radi vracať zas a znova. 

Čo nájdete vo Wellness Hotel Patince****

Hotel disponuje okrem ubytovanie niekoľkými odbytovými strediskami, rôznymi procedúrami, najväčším zážitkovým bazénom na Slovensku, thajskými masážami, animátormi, detským kútikom a mnohými inými službami, aby sme klientom poskytovali rôzne možnosti relaxu a zábavy pod jednou strechou.

Hotel ponúka nielen odborníkmi zostavené pobyty a služby, ale aj osobitný prístup ku každému klientovi podľa individuálnych želaní. Tím odborníkov sa bude o Vás starať a rozmaznávať Vás tak, aby ste sa tu cítili čo najpríjemnejšie. Individuálny prístup a služby šité na mieru sú samozrejmosťou. Tým sa pobyt vo Wellness Hoteli Patince stane pre Vás zážitkom z oddychu, za ktorým sa k nám budete radi vracať zas a znova. 

Detský kútik

Aktivity

Thermal park

Termálne kúpalisko

Wellness centrum

Rímsky kúpeľ

Naše možnosti stravovania

Vynikajúce kulinárske špeciality, ponuka regionálnych aj zahraničných jedál, srdečnosť a ústretovosť nášho personálu sú neodmysliteľnou súčasťou nami poskytovaných služieb. 

Hotelová reštaurácia

Vonkajšia hotelová terasa

Lobby bar


Rezervujte si ešte dnes svoju dovolenku a oddýchnite si u nás s celou Vašou rodinou. 
Všetky informácie o pobytoch a termínoch si nájdete nižšie na našej webovej stránke hotela.  


Už teraz sa tešíme na Vašu návštevu.

Recenzie

Čo hovoria naši hostia na Wellness Hotel Patince****