.

Informácie a služby pre návštevníkov

Neodmysliteľnou súčasťou nášho prístavu sú výhliadkové plavby loďou po Dunaji, ktoré pravidelne organizujeme a tešia sa veľkej obľube. Počas plavby budete môcť spoznať okolitú prírodu Podunajska so zachovanými zvyškami lužných lesov.

 

Pravidelné plavby

Pravidelné vyhliadkové plavby sa konajú každú stredu a sobotu o 14.00 hod., ostatné dni na základe objednávky alebo dohody. 

Počas letných mesiacov: od 29.6. do 2.9. 2018 budeme pravidelné plavby vykonávať každý pondelok, stredu a sobotu o 14.00 hod.

Cena:

 • osoba od 12 rokov - 8 €
 • dieťa od 6 do 11,9 rokov - 4 €
 • dieťa do 5,9 rokov - zdarma.

Informácie a nahlasovanie: 

 • recepcia hotela: + 421 35 79 08 500
 • wellnesspatince@wellnesspatince.sk
 • pristav@wellnesspatince.sk

Firemné eventy 

Prístav Marina Patince poskytuje aj kotvenie pre výletnú loď Wellness 1 (max. kapacita je 75 osôb), s ktorou sa podnikajú vyhliadkové plavby a fakultatívne výlety najmä v okolí Patiniec, do Štúrova, do Ostrihomu a do Komárna. V prípade záujmu je možné zabezpečiť plavby a výlety podľa individuálnych požiadaviek. 

Na lodi možnosť ochutnávky vín, živá aj reprodukovaná hudba. Pre firmy vieme zabezpečiť špeciálny program s ukážkami pečenia štrúdle, do ktorej sa môžete aktívne zapojiť, ochutnávky vín a páleniek.

Areál prístavu je v lone prírody, s veľkou trávnatou plochou vhodnou na outdoorové teambuildingové aktivity.

O bližšie informácie, či ponuku si môžete požiadať na tel. č.: 00421 918 809 046 alebo mailom na kongresy@wellnesspatince.sk 


Školské výlety

Výletná loď je ideálnou príležitosťou aj pre školské, či organizované výlety. Fakultatívne výlety sa organizujú najmä po trase Patince - Moča a späť. Celá plavba trvá približne 1 hod. Počas plavby budete môcť spoznať okolitú prírodu Podunajska so zachovanými zvyškami lužných lesov. V prípade záujmu je možné zabezpečiť plavby a výlety podľa individuálnych požiadaviek.

 • Fakultatívne výlety spojené s plavbou: skanzen lodí v maďarskom Neszmély a Ostrov kormoránov.

Ponuka pre školy:

 • 3€ / hod. pre 40 a viac osôb
 • 4€ / hod. pre 20 až 39 osôb
 • 2 hodinový vstup do bazénového sveta vo Wellness hotely Patince len za 3€/ osoba
 • občerstvenie pri bazénoch (hranoky, kečup, hejkola) len za 1,90€/osoba
 • Občerstvenie na lodi (sendvič, džús) len za 1,90 € /osoba
O bližšie informácie, či ponuku si môžete požiadať na tel. č.: 00421 918 809 046 alebo mailom na kongresy@wellnesspatince.sk  

Kotvenie lodí a člnov

V prístave nájdete jachtársky prístav na dlhodobé kotvenie pre 30 jácht. V areáli prístavu je možné spúšťanie a vyťahovanie jácht. Pre jachtárov sú v prístave k dispozícii aj sprchy a sociálne zariadenia.

Krátkodobé kotvenie / státie je pre návštevníkov prístavu MARINA PATINCE zdarma. Prístav je taktiež vhodným miestom pre milovníkov vodných športov (vodné lyžovanie, resp. vodné skútrovanie).

Bližšie informácie o prístave na tel. čísle: +421 918 703 069 alebo pristav@wellnesspatince.sk 


Marina Bar

Na občerstvenie je pre návštevníkov pripravený Marina Bar s osviežujúcimi nápojmi. Marina Bar ponúka aj možnosť organizovania grilovačiek a rôznych akcií pre individuálnych návštevníkov, ako aj pre firmy, spoločenských podujatí a priateľských stretnutí pri živej či reprodukovanej hudbe.

Marina bar je otvorený počas leta denne od 10:00 do 19:00 hod.