.

Informácie a služby pre návštevníkov

Neodmysliteľnou súčasťou nášho prístavu sú vyhliadkové plavby loďou po Dunaji, ktoré pravidelne organizujeme a tešia sa veľkej obľube. Počas plavby budete môcť spoznať okolitú prírodu Podunajska so zachovanými zvyškami lužných lesov.

 

Pravidelné plavby

Od 04.05.2019 do 27.06.2019 sa pravidelné vyhliadkové plavby konajú každú sobotu o 14:00 hod., ostatné dni na základe objednávky alebo dohody. Preprava do prístavu Marina - individuálna.

Od 28.06.2019 do 01.09.2019 sa budú pravidelné plavby konať pravidelne v pondelok, stredu a sobotu o 14:00 hod. Transfer do prístavu Marina je zabezpečený turistickým vláčikom z parkoviska hotela.

Cena:

 • osoba od 12 rokov - 8 €
 • dieťa od 6 do 11,9 rokov - 4 €
 • dieťa do 5,9 rokov - zdarma.

Informácie a nahlasovanie: 

 • recepcia hotela: + 421 35 79 08 500
 • wellnesspatince@wellnesspatince.sk
 • pristav@wellnesspatince.sk

Firemné eventy 

Prístav Marina Patince poskytuje aj kotvenie pre výletnú loď Wellness 1 (max. kapacita je 75 osôb), s ktorou sa podnikajú vyhliadkové plavby a fakultatívne výlety najmä v okolí Patiniec, do Štúrova, do Ostrihomu a do Komárna. V prípade záujmu je možné zabezpečiť plavby a výlety podľa individuálnych požiadaviek. 

Na lodi možnosť ochutnávky vín, živá aj reprodukovaná hudba. Pre firmy vieme zabezpečiť špeciálny program s ukážkami pečenia štrúdle, do ktorej sa môžete aktívne zapojiť, ochutnávky vín a páleniek.

Areál prístavu je v lone prírody, s veľkou trávnatou plochou vhodnou na outdoorové teambuildingové aktivity.

O bližšie informácie, či ponuku si môžete požiadať na tel. č.: 00421 918 809 046 alebo mailom na kongresy@wellnesspatince.sk 


Školské výlety

Výletná loď je ideálnou príležitosťou aj pre školské, či organizované výlety. Fakultatívne výlety sa organizujú najmä po trase Patince - Moča a späť. Celá plavba trvá približne 1 hod. Počas plavby budete môcť spoznať okolitú prírodu Podunajska so zachovanými zvyškami lužných lesov. V prípade záujmu je možné zabezpečiť plavby a výlety podľa individuálnych požiadaviek.

 • Fakultatívne výlety spojené s plavbou: skanzen lodí v maďarskom Neszmély a Ostrov kormoránov.

Ponuka pre školy:

 • 3€ / osobu pre 40 a viac osôb
 • 4€ / osobu pre 20 až 39 osôb
 • 2 hodinový vstup do bazénového sveta vo Wellness hoteli Patince len za 3€/ osoba
 • občerstvenie pri bazénoch (hranoky, kečup, hejkola) len za 1,90€/osoba
 • Občerstvenie na lodi (sendvič, džús) len za 1,90 € /osoba
O bližšie informácie, či ponuku si môžete požiadať na tel. č.: 00421 918 809 046 alebo mailom na kongresy@wellnesspatince.sk  

Kotvenie lodí a člnov

V prístave nájdete jachtársky prístav na dlhodobé kotvenie pre 30 jácht. V areáli prístavu je možné spúšťanie a vyťahovanie jácht. Pre jachtárov sú v prístave k dispozícii aj sprchy a sociálne zariadenia.

Krátkodobé kotvenie / státie je pre návštevníkov prístavu MARINA PATINCE zdarma. Prístav je taktiež vhodným miestom pre milovníkov vodných športov (vodné lyžovanie, resp. vodné skútrovanie).

Bližšie informácie o prístave na tel. čísle: +421 918 703 069 alebo pristav@wellnesspatince.sk