.

Informácie a služby pre návštevníkov

Neodmysliteľnou súčasťou nášho prístavu sú vyhliadkové plavby loďou po Dunaji, ktoré pravidelne organizujeme a tešia sa veľkej obľube. Počas plavby budete môcť spoznať okolitú prírodu Podunajska so zachovanými zvyškami lužných lesov.

 

Pravidelné plavby

Od júna do októbra sa pravidelné vyhliadkové plavby budú konať každú sobotu o 14.00 hod., ostatné dni na základe objednávky alebo dohody. Preprava do Prístavu Patince - individuálna. (Presné termíny plavieb budeme oznamovať vzhľadom na situáciu na základe otvorenia prístavu - bližšie informácie prostredníctvom kontaktov nižšie.)

Od 1.5.2024 sa pravidelné plavby konajú každú sobotu od 14:00 hod. Vstupenky je nutné zakúpiť si na recepcii hotela.

Počas letnej sezóny (júl, august) sa pravidelné plavby konajú v pondelok, stredu a sobotu od 14:00 hod. Preprava do Prístavu Patince - individuálna.

Cenník výhliadkových plavieb

Výhliadková plavba

Dospelá osoba

12€

Výhliadková plavba

Deti do dovŕšenia veku 12 rokov 

6€

Výhliadková plavba

Deti do dovŕšenia veku 6 rokov

1€

Rezervácia plavby: 


Skupinové plavby

Prístav Marina Patince poskytuje aj kotvenie pre výletnú loď Wellness 1 (max. kapacita je 75 osôb), s ktorou sa podnikajú vyhliadkové plavby a fakultatívne výlety najmä v okolí Patiniec. Plavby sa konajú najmä po trase Patince - Moča a späť. Celá plavba trvá približne 1 hod. V prípade záujmu je možné zabezpečiť plavby a výlety podľa individuálnych požiadaviek. 

Na lodi je možnosť ochutnávky vín, destilátov, živá aj reprodukovaná hudba. Areál prístavu je v lone prírody, s veľkou trávnatou plochou vhodnou na outdoorové teambuildingové aktivity.

O bližšie informácie, či ponuku eventových / kongresových služieb si môžete požiadať na tel. č.: +421 918 243 284 alebo mailom na kongresy@wellnesspatince.sk  


Školské / Seniorské výlety

Výletná loď je ideálnou príležitosťou aj pre školské, seniorské, či organizované výlety. Fakultatívne výlety sa organizujú najmä po trase Patince - Moča a späť. Celá plavba trvá približne 1 hod. Počas plavby budete môcť spoznať okolitú prírodu Podunajska so zachovanými zvyškami lužných lesov. V prípade záujmu je možné zabezpečiť plavby a výlety podľa individuálnych požiadaviek.

Cena plavby pre školské / seniorské organizácie: 185 € / 1 hod.

O bližšie informácie, či ponuku si môžete požiadať na tel. č.: +421 918 243 284 alebo mailom na kongresy@wellnesspatince.sk   

Kotvenie lodí a člnov

V prístave nájdete jachtársky prístav na dlhodobé kotvenie pre 30 jácht. V areáli prístavu je možné spúšťanie a vyťahovanie jácht. Pre jachtárov sú v prístave k dispozícii aj sprchy a sociálne zariadenia.

Krátkodobé kotvenie / státie je pre návštevníkov prístavu MARINA PATINCE zdarma. Prístav je taktiež vhodným miestom pre milovníkov vodných športov (vodné lyžovanie, resp. vodné skútrovanie).

Bližšie informácie o prístave na tel. čísle: +421 918 703 069